پنج شنبه ، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
کتاب های آزمون استخدامی
کتاب های آزمون استخدامی

کتاب آزمون‌های استخدامی مهندسی برق

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مهندسی برق مطابق آخرین تغییرات می باشد و جز جامع‌ترین کتاب های استخدامی مرجع کامل مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی مهندسی برق به شمار می‌رود و در موفقیت شما فرهیختگان برای قبولی در آزمون استخدامی نقش مهمی را ایفاء می‌نماید. ساختار کتاب به گونه ای است که برای برطرف کردن نیازهای کلیه متقاضیان در مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا طرح ریزی و گردآوری شده است.

کتاب حاضر بر اساس آزمون های استخدامی وزارت نیرو، شرکت ملی گاز ایران، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری شکل گرفته شده است و در برگیرنده سوالات آزمون های برگزارشده سال های قبل به همراه سوالات تالیفی و جواب های کاملا تشریحی می باشد.

آزمون های استخدامی مهندسی برق (مشتمل بر مجموعه سوالات آزمون های استخدامی وزارت نیرو، شرکت ملی گاز ایران، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری) عنوان کتابی است از محمد رضا هادیان امرئی که در ۲۴۳ صفحه و توسط انتشارات آذرین مهر در سال ۱۳۹۰ به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب آزمون های استخدامی است. از هادی افشار و محمد رضا هادیان می باشد.

این اثر به سبب برخورداری از محتوای علمی و شیوه مناسب طرح و تشریح پاسخ‌ها از سوی طراحان سوال، اساتید، دانشجویان و دیگر اقشار جامعه‌ی فرهنگی و علمی کشور مورد استقبال شایسته قرار گرفت و به چاپ‌های متعدد رسید. آثار فوق از منابع مهم و کلیدی آزمون‌های استخدامی محسوب شده و به و داوطلبان عزیز توصیه می‌شود برای موفقیت در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش به این کتاب مراجعه فرمایند.

سایت استخدام­ شو با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

آزمون‌های استخدامی مهندسی برق مشتمل بر مجموعه سوالات آزمون‌‌های استخدامی

 

سرشناسهاف‍ش‍ار، ه‍ادی‌
‏عنوان و نام پدیدآورآزمون‌های استخدامی مهندسی برق مشتمل بر مجموعه سوالات آزمون‌‌های استخدامی: وزارت نیرو، شرکت ملی گاز ایران، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری [کتاب]/مؤلفان هادی افشار، محمدرضا هادیان‌امرئی.
‏مشخصات نشربجنورد: آذرین مهر، ‏‫‏۱۳۹۰.
‏مشخصات ظاهری‏‫‏۲۴۳ ص.: مصور، جدول، نمودار.
‏شابک‏‫‬۶۰۰۰۰ ریال‏‫: ‭‭۹۷۸-۶۰۰-۹۲۶۵۳-۳-۶‬‬
‏وضعیت فهرست نویسیفاپا
‏یادداشتچاپ قبلی: به‌آوران، ۱۳۸۹.
‏موضوعآزمون‌های استخدامی– ایران
‏موضوعاستخدام دولتی — ایران — آزمون‌ها
‏موضوعمهندسی برق — آزمون‌ها
‏شناسه افزودههادیان امرئی، محمدرضا
‏رده بندی کنگره‏‫‭JQ۱۷۸۶‭‬ /ی۱۳آ۴۱۶۷‏‫‬‭۱۳۹۰
‏رده بندی دیویی‏‫‬‭۳۵۱/۰۷۶
‏شماره کتابشناسی ملی‎۲‎۴‎۶‎۷‎۴‎۰‎۷

 

این ها رو هم بررسی کنید

کتاب های آزمون استخدامی

کتاب مرجع کامل مجموعه پرسشهای آزمونهای استخدامی و اطلاعات عمومی

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مطابق آخرین تغییرات می باشد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *