کتاب های آزمون استخدامی
کتاب های آزمون استخدامی

کتاب آزمون‌های استخدامی مهندسی برق

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مهندسی برق مطابق آخرین تغییرات می باشد و جز جامع‌ترین کتاب های استخدامی مرجع کامل مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی مهندسی برق به شمار می‌رود و در موفقیت شما فرهیختگان برای قبولی در آزمون استخدامی نقش مهمی را ایفاء می‌نماید. ساختار کتاب به گونه ای است که برای برطرف کردن نیازهای کلیه متقاضیان در مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا طرح ریزی و گردآوری شده است.

کتاب حاضر بر اساس آزمون های استخدامی وزارت نیرو، شرکت ملی گاز ایران، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری شکل گرفته شده است و در برگیرنده سوالات آزمون های برگزارشده سال های قبل به همراه سوالات تالیفی و جواب های کاملا تشریحی می باشد.

آزمون های استخدامی مهندسی برق (مشتمل بر مجموعه سوالات آزمون های استخدامی وزارت نیرو، شرکت ملی گاز ایران، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری) عنوان کتابی است از محمد رضا هادیان امرئی که در ۲۴۳ صفحه و توسط انتشارات آذرین مهر در سال ۱۳۹۰ به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب آزمون های استخدامی است. از هادی افشار و محمد رضا هادیان می باشد.

این اثر به سبب برخورداری از محتوای علمی و شیوه مناسب طرح و تشریح پاسخ‌ها از سوی طراحان سوال، اساتید، دانشجویان و دیگر اقشار جامعه‌ی فرهنگی و علمی کشور مورد استقبال شایسته قرار گرفت و به چاپ‌های متعدد رسید. آثار فوق از منابع مهم و کلیدی آزمون‌های استخدامی محسوب شده و به و داوطلبان عزیز توصیه می‌شود برای موفقیت در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش به این کتاب مراجعه فرمایند.

سایت استخدام­ شو با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

آزمون‌های استخدامی مهندسی برق مشتمل بر مجموعه سوالات آزمون‌‌های استخدامی

 

سرشناسهاف‍ش‍ار، ه‍ادی‌
‏عنوان و نام پدیدآورآزمون‌های استخدامی مهندسی برق مشتمل بر مجموعه سوالات آزمون‌‌های استخدامی: وزارت نیرو، شرکت ملی گاز ایران، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری [کتاب]/مؤلفان هادی افشار، محمدرضا هادیان‌امرئی.
‏مشخصات نشربجنورد: آذرین مهر، ‏‫‏۱۳۹۰.
‏مشخصات ظاهری‏‫‏۲۴۳ ص.: مصور، جدول، نمودار.
‏شابک‏‫‬۶۰۰۰۰ ریال‏‫: ‭‭۹۷۸-۶۰۰-۹۲۶۵۳-۳-۶‬‬
‏وضعیت فهرست نویسیفاپا
‏یادداشتچاپ قبلی: به‌آوران، ۱۳۸۹.
‏موضوعآزمون‌های استخدامی– ایران
‏موضوعاستخدام دولتی — ایران — آزمون‌ها
‏موضوعمهندسی برق — آزمون‌ها
‏شناسه افزودههادیان امرئی، محمدرضا
‏رده بندی کنگره‏‫‭JQ۱۷۸۶‭‬ /ی۱۳آ۴۱۶۷‏‫‬‭۱۳۹۰
‏رده بندی دیویی‏‫‬‭۳۵۱/۰۷۶
‏شماره کتابشناسی ملی‎۲‎۴‎۶‎۷‎۴‎۰‎۷

 

این ها رو هم بررسی کنید

کتاب های آزمون استخدامی

کتاب مرجع کامل مجموعه پرسشهای آزمونهای استخدامی و اطلاعات عمومی

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مطابق آخرین تغییرات می باشد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.