جزوه های آزمون استخدامی
جزوه های آزمون استخدامی

جزوه بیوشیمی – ویژه دبیری شیمی (آزمون استخدامی آموزش و پرورش)

یکی از موارد آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه دبیری شیمی، سنجش علم بیوشیمی ویژه دبیری شیمی می باشد. این جزوه به مباحث تخصصی که برای آمادگی بخش شیمی و بیوشیمی دفترچه تخصصی آزمون های استخدامی آموزش و پرورش ویژه دبیری شیمی بسیار مفید می باشد، می پردازد.

زیست‌شیمی یا بیوشیمی (به انگلیسی: Biochemistry or Biological Chemistry) مطالعهٔ فرایندهای شیمیایی در سازواره‌های زیستی است. زیست‌شیمی با ساختار و عمل‌کرد اجزای سلولی مثل پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها، لیپیدها،اسیدهای‌نوکلئیک، و انواع دیگر زیست‌مولکول‌ها سر و کار دارد.

مطالعه این جزوه می تواند برای مرور مطالب و پاسخگویی به سوالات شیمی و بیوشیمی بسیار مفید باشد. همچنین در حل سوالات دفترچه تخصصی دبیری شیمی، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثر می باشد. جهت مطالعه دروس تخصصی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی اکیداَ توصیه می شود.

سایت استخدام­ شو با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

مجموعه ذیل جزوه بیوشیمی دکتر خلیلی می باشد.

 

استخدام شو، همراهی برای موفقیت

دانلود جزوه

این ها رو هم بررسی کنید

جزوه های آزمون استخدامی

جزوه اطلاعات عمومی- آزمون های استخدامی

یکی از موارد آزمون های استخدامی، بخش اطلاعات عمومی می باشد. این جزوه به ولایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.