کتاب های آزمون استخدامی
کتاب های آزمون استخدامی

کتاب مرجع کامل مجموعه پرسشهای آزمونهای استخدامی و اطلاعات عمومی

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مطابق آخرین تغییرات می باشد و جز جامع‌ترین کتاب های استخدامی مرجع کامل مجموعه پرسش های آزمون های استخدامی اطلاعات عمومی به شمار می‌رود و در موفقیت شما فرهیختگان برای قبولی در آزمون استخدامی نقش مهمی را ایفاء می‌نماید. ساختار کتاب به گونه ای است که برای برطرف کردن نیازهای کلیه متقاضیان در مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا طرح ریزی و گردآوری شده است.

کتاب حاضر بر اساس آزمون های استخدامی شکل گرفته شده است و در برگیرنده سوالات آزمون های برگزارشده سال های قبل به همراه سوالات تالیفی و جواب های کاملا تشریحی می باشد.

این اثر به سبب برخورداری از محتوای علمی و شیوه مناسب طرح و تشریح پاسخ‌ها از سوی طراحان سوال، اساتید، دانشجویان و دیگر اقشار جامعه‌ی فرهنگی و علمی کشور مورد استقبال شایسته قرار گرفت و به چاپ‌های متعدد رسید. آثار فوق از منابع مهم و کلیدی آزمون‌های استخدامی محسوب شده و به و داوطلبان عزیز توصیه می‌شود برای موفقیت در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش به این کتاب مراجعه فرمایند.

سایت استخدام­ شو با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

کتاب مرجع کامل مجموعه پرسشهای آزمونهای استخدامی و اطلاعات عمومی

سرشناسهج‍لال‍ی‌، ح‍م‍ی‍د، ‏‫۱۳۴۱ – ‏
‏عنوان و نام پدیدآورآزمون‌های استخدامی و اطلاعات عمومی/ حمید جلالی، مرتضی آقایی.
‏وضعیت ویراست[ویراست ۲] .
‏مشخصات نشرمشهد: ترانه‏‫، ‏۱۳۸۵.‬‬
‏مشخصات ظاهری‏‫‏۳۱۵ ص.‬‬: مصور ، جدول ، نمودار .
‏شابک‏‫‏۳۰۰۰۰ ریال‬‬‏‫: چاپ دهم‬‏‫: ۹۶۴-۵۶۳۸-۲۳-۲‬ ؛ ‏‫‏۲۵۰۰۰ ریال (چاپ نهم)‬‬ ؛ ‏‫‏‏۳۰۰۰۰ ریال (چاپ یازدهم)‬ ؛ ‏‫۳۰۰۰۰ ریال (چاپ دوازدهم)‬‬ ؛ ‏‫۳۰۰۰۰ ریال (چاپ سیزدهم)‬ ؛ ‏‫۳۰۰۰۰ ریال‏‬‏‫: چاپ چهاردهم‏‬‏‫‭‭‬‭‭۹۷۸-۹۶۴-۵۶۳۸-۲۳-۶ : ؛ ‏‫۳۸۰۰۰ ریال (چاپ نوزدهم)‬ ؛ ‏‫۳۰۰۰۰ ریال ( چاپ پانزدهم)‬‬ ؛ ‏‫۳۰۰۰۰ ریال (چاپ شانزدهم)‬‬ ؛ ‏‫۳۵۰۰۰ریال ( چاپ هجدهم )‬‬‬ ؛ ‏‫۳۸۰۰۰ ریال (چاپ بیستم)‬ ؛ ‏‫۳۸۰۰۰ ریال (چاپ بیست و یکم)‬ ؛ ‏‫۴۲۰۰۰ ریال (چاپ بیست و ‬‬‬دوم)‬‬‬‬‬‬‬‬ ؛ ‏‫۴۲۰۰۰ ریال (چاپ بیست و سوم)‬ ؛ ‏‫۴۲۰۰۰ ریال (چاپ بیست و چهارم)‮ ؛ ‏‫۴۸۰۰۰ ریال (چاپ سی‌ام)‬ ؛ ‏‫۷۰۰۰۰ ریال ( چاپ سی و نهم)‬‬‬‬‬ ؛ ‏‫‬‬‬‬‬‬۱۲۰۰۰۰ریال (چاپ چهل و دوم)‬‬‬‬‬
‏یادداشت:عنوان روی جلد: مرجع کامل مجموعه پرسش‌های آزمون‌های استخدامی و اطلاعات عمومی: ویژه آزمون بانک‌ها، آموزش و پرورش… .
‏عنوان روی جلد:مرجع کامل مجموعه پرسش‌های آزمون‌های استخدامی و اطلاعات عمومی: ویژه آزمون‌ بانک‌ها، آموزشی و پرورشی… .
‏موضوع:آزمون‌های استخدامی
‏موضوع:استخدام دولتی — ایران — آزمون‌ها
‏شناسه افزوده:آق‍ای‍ی‌، م‍رت‍ض‍ی‌، ‏‫۱۳۵۰ – ‏
‏رده بندی کنگره:‏‫JQ۱۷۸۶‭‬ ‭/ی۱۳‏‫‬‮‭آ۴۲۴۷ ۱۳۸۵
‏رده بندی دیویی:‏‫‬‮‭‭‭۳۵۱/۰۷۶
‏شماره کتابشناسی ملی:‏‫‎۱‎۰‎۲‎۶‎۴‎۰‎۸‬

این ها رو هم بررسی کنید

کتاب های آزمون استخدامی

کتاب آزمون‌های استخدامی مهندسی برق

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مهندسی برق مطابق آخرین تغییرات می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.