جزوه های آزمون استخدامی
جزوه های آزمون استخدامی

جزوه زبان عمومی – قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی

یکی از موارد آزمون های استخدامی، سنجش سطح زبان انگلیسی می باشد. این جزوه به مباحث عمومی و یادآوری زبان انگلیسی دوران دبیرستان می باشد که برای آمادگی بخش زبان انگلیسی دفترچه عمومی آزمون های استخدامی بسیار مفید می باشد، می پردازد.

انگلیسی مدرن با تجدیدنظر اساسی در دستگاه واژگانی و دستوری خود به زبانی بسیار ساده‌تر از نظر دستوری بدل شده و به سبب وام‌گیری بی‌حد و مرز از واژگان لاتینی و فرانسه و سپس یونانی، بخش عمده‌ای از واژگان کهن آنگلوساکسون خود از ریشهٔ ژرمنی را وانهاده و بر روی هم نسبت به زبان آلمانی، از همه جهت (آوایی، واژگانی، دستوری) چهرهٔ دیگری یافته‌است. در انگلیسی مدرن نه تنها اسم، که فعل و حرف و نیز بخش عمدهٔ حالت‌های صرفی خود را از دست داده‌اند و از یک زبان صرفی ترکیب‌گر (به انگلیسیsynthetic inflecting) به زبانی در اساس تحلیلی (به انگلیسیanalytic) بدل شده‌است.

به دلیل تأثیر بالای نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و فرهنگی بریتانیا بر جهان پس از سدهٔ هجدهم و تأثیر ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، این زبان در سطح جهان گسترش یافته و به عنوان زبان دوم، زبان میانجی و زبان اداری در بسیاری نقاط جهان کاربرد پیدا کرده‌است.

مطالعه این جزوه می تواند برای مرور مطالب و پاسخگویی به سوالات زبان عمومی انگلیسی بسیار مفید باشد. همچنین در حل سوالات دفترچه عمومی بخش زبان انگلیسی، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثر می باشد. جهت مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی اکیداَ توصیه می شود.

سایت استخدام­ شو با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

مجموعه ذیل جزوه زبان انگلیسی دکتر شهاب اناری می باشد.

 

استخدام شو، همراهی برای موفقیت

دانلود جزوه

این ها رو هم بررسی کنید

جزوه های آزمون استخدامی

جزوه اطلاعات عمومی- آزمون های استخدامی

یکی از موارد آزمون های استخدامی، بخش اطلاعات عمومی می باشد. این جزوه به ولایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.