کتاب های آزمون استخدامی
کتاب های آزمون استخدامی

آزمون استخدامی آموزش و پرورش – دبیری علوم اجتماعی

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطابق آخرین تغییرات می باشد و جز جامع‌ترین کتاب استخدامی وزارت آموزش و پرورش تخصصی دبیری علوم اجتماعی به شمار می‌رود و در موفقیت شما فرهیختگان برای جذب در وزارت آموزش و پرورش نقش مهمی را ایفاء می‌نماید. ساختار کتاب به گونه ای است که برای برطرف کردن نیازهای کلیه متقاضیان در مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا طرح ریزی و گردآوری شده است.

کتاب حاضر بر اساس مواد تخصصی آزمون های استخدامی آموزش و پرورش ویژه دبیری علوم اجتماعی شکل گرفته شده است و در برگیرنده سوالات آزمون های برگزارشده سال های قبل به همراه سوالات تالیفی و جواب های کاملا تشریحی می باشد.

این اثر به سبب برخورداری از محتوای علمی و شیوه مناسب طرح و تشریح پاسخ‌ها از سوی طراحان سوال، اساتید، دانشجویان و دیگر اقشار جامعه‌ی فرهنگی و علمی کشور مورد استقبال شایسته قرار گرفت و به چاپ‌های متعدد رسید. آثار فوق از منابع مهم و کلیدی آزمون‌های استخدامی محسوب شده و به و داوطلبان عزیز توصیه می‌شود برای موفقیت در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش به این کتاب مراجعه فرمایند.

مجموعه ذیل شامل فصول مفاهیم حوزه های مختلف جامعه شناسی، روش تحقیق، نظریه های جامعه شناسی، مبانی جامع شناسی(مفاهیم و حوزه های مطالعات فرهنگی)، مبانی جامعه شناسی(جمعیت شناسی و مفاهیم انسانی جمعیت شناسی) به همراه پاسخنامه می باشد.

سایت استخدام­ شو با هدف حمایت از عدالت آموزشی و در راستای دسترسی آسان به منابع آزمون استخدامی تلاش نموده است تا با جمع آوری و ارائه و معرفی رایگان کتب کمک آموزشی و جزوات مروری و سوالات ادوار گذشته مسیر را برای موفقیت شما آسان تر نماید.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش - دبیر علوم اجتماعی

مشخصات کتاب:

سرشناسهاصلانی، قربانعلی، ‏‫۱۳۴۹ -‏‬
‏عنوان و نام پدیدآورآزمون استخدامی دبیر علوم اجتماعی/ مولف قربانعلی اصلانی.
‏مشخصات نشرتهران: آئین طب‏‫‬، ۱۳۹۷.
‏مشخصات ظاهری‏‫[۴]،۱۶۴ص.‬‏‫؛۵/۱۴×۵/۲۱س‌م.‬
‏فروست‏‫مجموعه کتابهای آی‌کیو‌ بیIQB.‬
‏شابک‏‫‬۱۷۰۰۰۰ ریال ‏‫‭۹۷۸-۶۲۲-۶۰۰۳-۶۸-۱ : ‬‬
‏وضعیت فهرست نویسیفاپا
‏یادداشتعنوان روی جلد:‌آزمونهای استخدامی دبیر علوم اجتماعی(‌دروس تخصصی) استخدامی متمرکز،‌دستگاههای اجرایی کل کشور ویژه داوطلبان …
‏عنوان روی جلدآزمونهای استخدامی دبیر علوم اجتماعی(‌دروس تخصصی) استخدامی متمرکز،‌دستگاههای اجرایی کل کشور ویژه داوطلبان …
‏موضوعآزمون‌های استخدامی — ایران
‏موضوعEmployment tests — Iran
‏موضوعاستخدام دولتی — ایران — آزمون‌ها
‏موضوعCivil service– Iran– Examinations
‏موضوعآموزش و پرورش — ایران — آزمون‌ها
‏موضوعEducational tests and measurements– Iran
‏موضوعمعلمان مدرسه‌های متوسطه– ایران
‏موضوعHigh school teachers– Iran
‏رده بندی کنگره‏‫JQ۱۷۸۶‭‬ ‭/ی۱۳آ۴۵۱۴۷‏‫‬‭ ۱۳۹۷
‏رده بندی دیویی‏‫‬‭‬‭۳۵۱/۰۷۶
‏شماره کتابشناسی ملی۵۴۶۷۵۱۰

این ها رو هم بررسی کنید

کتاب های آزمون استخدامی

کتاب آزمون‌های استخدامی مهندسی برق

کتاب حاضر شامل سوالات مورد استفاده داوطلبان آزمون استخدامی مهندسی برق مطابق آخرین تغییرات می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.